T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KARAMAN / MERKEZ - TOKİ Anadolu Lisesi

Duyurular

Eyl

   Değerli velilerimiz, yayınlamış olduğumuz zaman çizelgesine göre öğretmenlerimizle görüşme yaparak daha kaliteli ve verimli iletişim sağlanmış olunacaktır. Öğretmenlerimizin müsait olduğu boş dersleri ve ders saatleri aşağıdaki çizelgede belirtilmiştir.

Eyl

Eyl

Ağu

Ağu

Aşağıdaki yazılara tıklayarak dosyalara ulaşabilirsiniz.

Pansiyon Kayıt Klavuzu

2023 Yurt Boş Kontenjan

Pansiyon Kayıt

Eyl

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Eylül Dönemi Sorumluluk Sınavları

Eyl

Okulumuz 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Hasftalık Ders Programıdır. Öğrencilerimizin Ders Programı Değişikliklerini Buradan Takip Etmeleri Önemle Rica Olunur.

Tüm Öğrencilerimize sağlıklı, mutlu bir eğitim öğretim yılı dileriz.

 

Ders Giriş-Çıkış Saatlerimiz.

 

Kas

Sevgili öğrencilerimiz, Yaz Dönemi DYK ders programını aşağıdaki gibidir.

Hepinize başarılar dileriz. 

 

Ekm

Değerli Velilerimiz, 

Dünyayı sarsan Covid-19  salgını ile yaşam şeklimiz oldukça değişti. Kendimiz ve çevremiz için güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturulması için "Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrolü" fazlasıyla önem kazandı.

Bu konuda hepimizin sorumlulukları var. Hem evde hem okulda alacağımız önlemler çocuklarımıza güvenli bir yaşam alanı sunacaktır. Okulumuzda Covid-19 ile ilgili aldığımız önlemler kapsamında hazırlamış olduğumuz Eylem Planımızı aşağıdaki linkten indirerek inceleyebilir, Covid-19 salgını ve alınması gereken önlemler ile ilgili soru ve önerilerinizi 964346@meb.k12.tr adresine gönderebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.