T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KARAMAN / MERKEZ - TOKİ Anadolu Lisesi

Haberler

Eyl

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı  açılış konuşması Okul müdürümüz Akif Veli KÜLCÜ tarafından gerçekleştirildi. Müdürümüz "Başarılı bir ders yılı  dilediğini belirtti." Yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.

Ağu

Eyl

Tüm öğrencilerimize 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında başarılar dileriz...

Ağu

2021-2022 Eğitim öğretim yılında okulumuz pansiyonuna paralı/parasız yerleşmeye hak kazanan öğrencilerin listesidir.

Okulumuz pansiyonuna yerleşemeyen öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce diğer okul pansiyonlarına kontenjanları mukabilinde yerleştirileceklerdir.

Haz

Sevgili öğrencilerimiz, telafide ben de varım programları ayrıntıları ve başvuru dilekçe örneği aşağıdaki gibidir.

Okul idaresi ve sınıf rehber öğretmeninizden de temin edebileceğiniz dilekçenizi velinize imzalatarak sınıf rehber öğretmeninize teslim etmeniz yeterlidir.

 

Haz

Toki Anadolu Lisesi İdareci ve Personelleri Çalışmaya Devam Ediyor.

 

May

Nis

2021 yılının UNESCO tarafından Yunus Emre ve Türkçe Yılı ilan edilmesi nedeniyle okulumuzda "Özümüz Yunus, Sözümüz Türkçe" etkinlikleri yapıldı.

Ekm

OKULUM TEMİZ BELGEMİZİ ALDIK

Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlattığı 'Okulum Temiz' projesi kapsamında, TOKİ Anadolu lisesi olarak öğrencilerimizin covid 19 pandemisinden etkilenmemesi ve hijyenik ortamda eğitim öğretim yapabilmesi için aldığımız koruyucu önlemler sonucunda okulum temiz belgesi almaya hak kazandık.

Okul müdürü Akif Veli KÜLCÜ konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada velilerimizin gözü arkada kalmadan öğrencilerini okula gönderebileceklerini söyledi.

Kas

Ebediyete irtihalinin 82. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve şükranla anıyoruz.

Kas

9.Sınıflarımızda aramıza katıldılar. Toki Anadolu Lisesi olarak kendilerine hoşgeldiniz ve başarılar diliyoruz...

Ekm

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı okulumuzda düzenlenen törenle kutlandı. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. 

Ekm